Sprzęt do magnetoterapii


październik 16, 2017 10:01

Pojęcie magnetoterapii obejmuje szereg działań leczniczych wykorzystujących specjalne aparaty do terapii polem magnetycznym. Nasza propozycja dotyczy urządzeń z generatorem pola magnetycznego o niskiej częstotliwości w zakresie od 2 do 117 Hz oraz indukcji od 0 do 50 mT. Wykonywana z ich udziałem magnetoterapia pulsacyjna absolutnie nie korzysta z efektów cieplnych i może być stosowana u osób posiadających np. metalowe implanty lub protezy, co w dużym stopniu poszerza grupę docelową. Jeszcze do niedawna w obszarze tego rodzaju leczenia funkcjonowały aparaty GPM dość duże i bardzo skomplikowane w obsłudze, co w znacznej mierze utrudniało do nich dostępność. Choroby cywilizacyjne i różne zdarzenia losowe spowodowały, że ostatnie dekady to znaczny przyrost pacjentów, którym terapia polem magnetycznym jest bezwzględnie potrzebna, a gabinety zabiegowe ze specjalistycznym sprzętem do magnetoterapii proponują odległe terminy.

Jako autoryzowany i wyłączny dystrybutor zestawu do magnetoterapii EMT Medical Devices GOLD firmy AIDANO spełniamy oczekiwania wielu pacjentów zarówno w zakresie funkcjonalnej i prostej obsługi, jak i w pełni skutecznego oraz bezpiecznego leczenia polem magnetycznym wytwarzanego przez profesjonalny generator. Jest to o tyle istotne, ponieważ czas ma ogromne znaczenie, gdy mamy do czynienia z początkowym stadium choroby. Urządzenie EMT GOLD umożliwia zatrzymanie rozwoju schorzenia, zwłaszcza w przypadku tak istotnego dla naszego prawidłowego funkcjonowania, a więc układu ruchowego z perspektywą unieruchomienia.

 

Zestaw do magnetoterapii EMT Medical Devices GOLD firmy AIDANO

 

Oferowane przez nas urządzenie do magnetoterapii EMT Medical Devices GOLD firmy AIDANO to w pełni profesjonalny generator pola magnetycznego przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i w gabinetach fizjoterapeutycznych. W skład zestawu wchodzi programowalny sterownik AD-01 i jednocześnie GPM oraz aplikatory:

  • PORTA – dedykowany do aplikacji w miejsca z ostrym stanem zapalnym i towarzyszącym bólem (oczy, uszy, jama ustna, głowa, niewielkie stawy itp.) oraz w stanach pourazowych obejmujących małe fragmenty ciała (różnego typu urazy, złamania, rany spowodowane ostrym przedmiotem itp.),

  • PANERA – dedykowany do aplikacji w rejonie kręgosłupa szyjnego, regeneracji narządów wewnętrznych i stawów,

  • PALAS – dedykowany do aplikacji na całej długości kręgosłupa i w innych częściach ciała.

Wszechstronność zastosowania i wyjątkowo wysoka jakość aparatu EMT Medical Devices GOLD firmy AIDANO do terapii polem magnetycznym sprawia, że pacjenci o różnorodnych schorzeniach mogą bez przeszkód skorzystać z tego profesjonalnego urządzenia z gwarancją wymiernych efektów leczenia. Pomimo możliwości wykorzystania generatora pola magnetycznego w domu, zalecamy skonsultowanie zabiegów z lekarzem specjalistą w celu ustalenia odpowiedniej aplikacji adekwatnej do choroby oraz czasu jej trwania i całej kuracji.Adres kontaktowy